• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Przedłuzanie włosów

Zaczęty przez Ulciowa, 27 Paź 2011, 13:24:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ulciowa

Witam ! chciałabym zapytać się gdzie można dobrze i w miarę tanio przedłużyć włosy ?
jaki salon polecicie?

Olaf

Kup se perukę będzie najtaniej widziałem w sklepie \"wszystko po 4 zł\" hahahahahaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhaaaaaaaa

Ulciowa

to że jesteś **** to szczegół. Twoja wypowiedz mówi sama za siebie...

AS

jotlot

Na mikroringi sama możesz przedłużyć, kupić pasemka. Ale potem ma się łupierz i głowa swędzi. Lepiej własne

mammm

wiem,ze na kowalskiego w demi mozna przedluzyc, super efekt ;)

gosc.

p.i.n.o.k.j.o

w salonie to koszt 550-700 zl a czasami dziewczyny robia to po domach za 300-400:-)

Mietek

Od przedłużania włosów wypadaja włosy, taka prawda, lepiej tego nie robcie dziewczyny, bo wygladaja bardzo nie naturaalnie i niewazne ile byscie za to zapłaciły, efekt nie naturalnych włosów zawsze widoczny

Bea

fakt,od ringow niszcza sie strasznie wlosy,tak samo na keratyne czy remy....Mozna doszyc na specjalnej tasmie(kupujesz na Allegro  a jakas kolezanka doszywa Ci wlosy tasma do twoich wlosow),ale najlepszy efekt masz na clip in.Zakladasz i sciagasz,kiedy chcesz i wlosow nie niszczysz..Koszt na Allegro to 50-100 zl a wlosy ladne i Twoje wlasne nie zniszcza sie.I najbardziej naturalnie wygladaja.
Bea

beata

w  internecie mozna zamowic pasemka zapinane na wsowki efekt tan sam,dobre jest w to ze sciagasz se to i nie obciazasz wlosow na stale
bo po takich zabiegach wlosy sa okropne,i tam koles ma racje wyzej.

Sylwia

vanillacat

Nie jest to prawdą że włosy wypadają o ile zabieg wykona profesjonalna osoba. Natomiast jest to dość uciążliwe do noszenia, oraz może się zdarzyć, że kawałek włosa nagle odpadnie.  :lol:
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

iwonka

Ja przedłużałam włosy do ślubu w zone style na chłodnej właśnie na ringi i jestem bardzo zadowolona. Szczerze mogę polecić

Ellaa

Cześć :-)
Ja polecam produkt Focus http://luciano.com.pl/ jest to bardzo szybki i efektowny produkt, który zbudowany jest z kreatyny, więc włosy idealnie się przyczepiają i są imitacją prawdziwego włosa. Aplikuje się bardzo łatwo, więc warto spróbować

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk