• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

dziwne?

Zaczęty przez lady-f, 26 Lis 2011, 22:17:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

lady-f

czy w suwałkach są jacyś normalni chłopcy w wieku 17-20 lat? bo zauważyłam z wieloma koleżankami, że rzadko można spotkać tu kogoś ciekawego, a jak widzi się kogoś dość interesującego, to nawet nie jest w stanie jakoś kulturalnie zagadać. myślałam że to tylko takie moje osobiste spostrzeżenia,ale wiele osób to potwierdza. otóż, mówię do tych nieodważnych, że ten pierwszy krok należy do nich i naprawdę nie ma się czego wstydzić. oczywiście, jest dużo przypadków nachalnych chłopców \"spod bloku\", którzy myślą, że na tekst: \"ale fajna ****\", poderwą dziewczynę..także chłopcy, od samego patrzenia nikogo nie znajdziecie :)

NINA

yyyhyyyy

co racja to racja, mądry chłopak fajnie ubrany i z takim ogólnym pierwszym dobrym wrażeniem nigdy nie zagada do dziewczyny na ulicy, bo to może źle wyglądać albo kojarzyć się z takim wiochowym podrywem, no albo jest gejem a wy dresy z tekstami fajna d... to lepiej się nie odzywajcie....hm tyle

Daniel

co wy chcecie od dresów? sam chodzę w nich i nie jestem jakimś tam głupim chamem. Nie wrzucajcie wszystkich co chodzą w dresach do jednego worka ;)
:]

yyyhyyyy

uwielbiam jak chłopak ma wyczucie stylu, nosi nawet rurki, no a dresy, cóż.... fuj

Tomasz

Ja was wszystkie dziewczyny przygarne....

Matt

Lady-f powiedz co porabiasz w przyszły weekend i gdzie mozna cie spotkac;)

lady-f

Matt w przyszly weekend mozna mnie spotkac w kosciele w niedziele o 12.sw aleksandra przy konfesjonale nr 6

biospec

spowiadałem się po tobie lady-f, nie miałem dresów ale za dużo było ludzi, no i poza tym żona patrzyła...tym razem nic nie wyszło

lady-f

he,he no gratuluję pomysłowości \'Lady-f\'

Matt

Spoko;) napewno Cie wyczaje;) hahahaha

Matt

swoją drogą to tam juz nawet ponumerowali konfesjonały??

pan janusz kot

ale ty szukasz faceta czy pedała, bo nie rozumiem?

Matt

szuka to raczej bym nie powiedział, bo gdyby szukała to inaczej na proste pytanie by odpowiedziała. Ona poprostu sie nudzi-bynajmniej ja tak uwazam

lady-f

omg, po pierwsze tak, szukam \'pedała\', bo tylko pedały nie noszą dresów. -.- po drugie, \'Matt\', jakbyś nie zauważył, to nie ja odpowiedziałam, tylko ktoś nieudolnie skopiował nick, radzę się lepiej przyglądać literkom.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk