• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

dziwne?

Zaczęty przez lady-f, 26 Lis 2011, 22:17:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

gaga

no i od teraz wszystkie laski będą uśmiechały się na imprezach;)

Jar3k

Kur**, nie wiem o co chodzi dla was z tymi dresami... Przecież one są bardzo wygodne !. Noszę je bardzo często, bo jest wygodniej i cieplej w zimniejsze dni. Bo przez jeansy piździ po nogach ... Nie jestem jakiś tam tępym chamem i prostakiem, bo noszę dres. \" Dres to nie ubiór, DRES TO STYL ŻYCIA ! \"
Gh4U.eU - Zapraszamy !

pawel

Obstawiam że jesteś jeszcze zgolony na łyso, a w takim wypadku niezbyt mądrą wymówką na noszenie dresu jest to że zimno...

Nie chcę cie w żaden sposób obrażać ale jeśli nie jesteś tępym chamem i prostakiem to czemu jako jedyny w tym temacie przekląłeś dwa razy w jednym poście?

Jar3k

Nie jestem zgolony na łyso . Irokez... Bo dość dużo przeklinam . Hamuje się w obecności pań i nie nadużywam tego typu słownictwa.  
Gh4U.eU - Zapraszamy !

Jar3k

No i akurat nie noszę tylko dresu . Przeważnie, ale noszę również często luźne jeansy, nike dunk . Ogólnie skate style, ale również koszula+krótkie jeansy w lato. A że noszę dres to nie jest żadna wymówka że zimno. Bo tak jest, dużo osób Ci powie że cieplej w dresie niż w jeansie ...
Gh4U.eU - Zapraszamy !

AS

Zgadzam się z Jar3k ...pamiętajcie,że nie szata zdobi człowieka ...
pozdrawiam :)

Hrabia

Współczesna kobieta :)

Do niedawna (jeszcze w latach 60,70) młodzi Polacy dość szybko decydowali się na stabilizację życiową poprzez ślub, a potomstwo przychodziło na świat gdy mieli zaledwie 18-19 lat.

Wykształcenie wówczas nie było istotną kwestią w życiu młodych ludzi, gdyż znalezienie pracy nie było żadną trudnością. Każdy mógł pracować i zapewnić swojej rodzinie warunki do życia.
Dzisiaj sytuacja jest zupełnie odwrotna. Najważniejsze dla młodych ludzi jest wykształcenie, potem kariera zawodowa. Myśl o założeniu rodziny jest odkładana na później. Rodzina - według większości jest dopiero kolejnym stadium ich życia. Decyzje takie często wiążą się z tym nowoczesnym spojrzeniem na świat. Polacy chcą wejść w swoje nowe życie z pewnym zabezpieczeniem finansowym, tak by stać ich było na utrzymanie własnego mieszkania, wyżywienie, pójście do kina a w przyszłości na zapewnienie swojemu potomstwu godnych warunków.

W dzisiejszych czasach całkowicie inny jest również wizerunek kobiety. Dawniej kobieta była prze wszystkim żoną i matką. To było ich priorytetowe zajęcie. Rzadko zdarzało się, żeby kobieta pracowała zawodowo – utrzymaniem rodziny zajmował się mąż. Jego dochody w pełni wystarczały na utrzymanie całej rodziny, często wielodzietnej.

Spoglądając dziś na Polki wydaje się że większość z nich to kobiety, które dążą do wolności. Są otwarte na świat, na nowe propozycje. Posiadają zupełnie inną mentalność, mają inne poglądy, są niezależne. Dla nich równie ważna jest kariera zawodowa, jak i rodzina. Mało tego, potrafią to doskonale pogodzić. Nie czują już tak silnej potrzeby przebywania w domu pełniąc wyłącznie rolę gospodyni.

Teraźniejsza wizja roli kobiety w rodzinie daleko odbiega od jej dawnych modeli. Trend ten ma wciąż tendencje wzrostową i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek się zmieniło.

daniello

ja nosze jeans i jeszcze raz jeans, a tak propo dres o niczym złym nie świadczy...
z Poważaniem
Daniel

m

niestety potwierdzam... faktycznie ciężko poznać fajnego, normalnego chłopaka w Suwałkach. A jeżeli chodzi o dziewczyny hmm... są jeszcze normalne :)

Sylwia

Mój były facet nosił dresy, miał głowę na łyso ogoloną i do tego był  normalnym człowiekiem  Tak więc może czas zacząć oceniać ludzi po charakterze a nie po ubiorze a tym samym pozbyć się uprzedzeń.

Tadek

Sylwia

Dlaczego były?? Bo pracuje on w Belgii i rzadko spotykaliśmy się tak więc  związek na odległość nie  przetrwał....

maniana

niestety ale w tych czasach, prawdziwych facetów już nie ma.
Jeden gorszy od drugiego a kobiety muszą brać na swoje ręce wszelkie męskie prace. Lenie cholerne. Wracamy z pracy to się rozsiądzie królewicz przed kompem i obiadek mu ugotuj a potem posprzątaj chałupę, odrabiaj z dziećmi lekcje a jak się takiego poprosi o pomoc to nie ma mowy bo on serial ogląda! człowiek sie zaharuje a ten nawet palcem nie kiwnie.
A niech szlag trafi ten cały męski ród!
ulala

heh

bo jedna głupsza od 2 jesteście, najaracie sie na ped alka z furą najlepiej golf 3 albo bmw i sie potem dziwicie.

Mam normalnego kolegę, normalny, nigdy niczego nie chce, \"gardzi babami bo same zdrady, problemy mu nie potrzebne albo zostawia go dla innego bez powodu\" za część z naszych koleżanek płacimy MY, odezwał się kiedyś w plazie do dziewczyny bo wpadła mu w oko to usłyszał \" i tak nie poruchasz \" I JAK NORMALNIE TU DO DZIEWCZYN PODCHODZIĆ ?.

natalia

hej ktoś chetny popisać chetnie poznam chłopaka od 20 do 24 lat

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk