• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

dobry sklep z bilizną w Suwałkach

Zaczęty przez krejzolka, 28 Lis 2011, 00:08:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

krejzolka

Hej dziewczyny.
Gdzie w Suwałkach można kupić ładną bieliznę w miarę normalnych cenach? Niedługo wychodzę za mąż i wiecie ... przydałoby się trochę tego i owego w szufladzie mieć...

anutek

proponuję poszukać bieliznę  triumph, cena może wysoka ale i jakość najlepsza na rynku, w Suwałkach na Noniewicza i w Wigrach,  Alfie powinnaś coś wybrać, są czasami promocje.. więc można coś taniej dostać, sama noszę tylko tej firmy
anutek

Suwalczanka

W tesco Ecotiq jest fajny, teraz mają promocję -70% na całą kolekcje. Jakość bardzo dobra i cena przystępna.
Suwalczanka

Suwalczanka

sklep erotyczny. Jakość bardzo dobra i cena przystępna.
Suwalczanka

Zuzka

w H&M jest super bielizna.Nie wiem co lubisz i czego szukasz i ile masz lat?Klasyczna ,super bielizna w H&M.Powodzenia!!!!
Zuzka

krejzolka

Dzięki za podpowiedzi. Janku, jestem nietutejsza więc nie wiem gdzie są takie sklepy. Byłam w Triumph/Atlantic na Noniewicza - ceny potrafią zabić 140-160 za stanik, sklepiki ciasne - ogólnie nic specjalnego, Wigry - jesli coś lepszej firmy to też drogo, a tańsze rzeczy nie sa zbyt piękne. H&M jakościowo mi nie leży przypomina chińszczyznę z bazaru. Za to Esotiq w tesco na parterze to istna rewelka. Duży miejsca, ładna ekspozycja, fajne przymierzalnie, bardzo pomocna pani ekspedientka. Trafiłam na wyprzedaż kolekcji letniej - towar przeceniony o 70% tak jak mówiła suwalczanka powyżej. Staniki po ok. 20 złotych. W porównaniu z triumphem to sześć staników za jeden!!!!, jakościowo Esotiq jest super  - porównywalny z Triumphem. Obkupiłam się tam po uszy. Dziwne że nigdy wcześniej o tej marce nie słyszałam.
Ogólnie dzięki wszystkim za podpowiedzi. Pozdrawiam

ewa

najlepszy sklep z bielizną jest w Arkadii na piętrze.Najnowsze kolekcje ,przystępne ceny.
ewa

gosc

agnes

Potwierdzam słowa krejzolki - esotiq to naprawdę milusi sklepik. Teraz mają fajną promocję na piżamy i szlafroki. Jak się kupi jedną rzecz to druga jest za 1 zł. Na wyprzedaż -70% się nie załapałam :( co prawda mają jeszcze trochę tego towaru ale mojego rozmiaru już nie było. Sprzedawczyni mówiła ze w czwartek im dowiozą jeszcze trochę towaru -70% więc zaatakuję wtedy i może coś złapię. Rzeczywiście była okazja - markowa bielizna za 15-30 złotych, a ja przegapiłam :(
agnes

wiem

Triumph jakość najlepsza na rynku - też mi żart. Cena nieadekwatna do ceny czyt. beznadziejna. Firma tylko w Polsce ma dziwną renomę podejrzewam, że powodem jest to, że był pierwszą zachodnią marką jaka weszła na nasz rynek. Zdecydowanie wolę wydać te pieniądze w lepsze jakościowo produkty.

wiem

ewa

Po co szukać wystarczy w internecie zobaczyć mam sprawdzony sklep polecam
http://www.ebieliznasklep.pl/
ewa

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

kepas

kar0lina

11 Kwi 2018, 10:36:45 #14 Ostatnia edycja: 21 Kwi 2018, 21:38:26 by kar0lina
Dla chcacego nic trudnego, zawsze da sie znalezc cos ciekawego. Jednak w przypadku sklepow stacjonarnych najbardziej odstraszaja ceny bo czesto sa zaporowe. Do tego jeszcze dodac jakosc materialow z jakich sa wykonane i wyglada to dosc kiepsko. O wiele lepszym pomyslem bedzie znalezienie czegos online .. przeciez sklepow jest cala masa. Trzeba jednak rozgraniczyc tutaj jak najlepszy stosunek ceny do jakosci i w ten sposob filtrowac przegladane przez nas oferty. Ostatnio moja znajoma podsunela mi sklep firmowy Gatta - https://www.gatta.pl/pl/bielizna/bielizna-bezszwowa/majtki/ Od zawsze kupowalam ich rajstopy nie majac pojecia o tym, ze tak bardzo poszerzyli swoj asortyment. Bardzo mnie ten fakt cieszy poniewaz w najblizszym czasie bede uzupelniala braki jesli chodzi o bielizne :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk