• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

gdzie przerobic xbox360 na lt2?

Zaczęty przez lukasz231072, 06 Gru 2011, 13:29:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

lukasz231072

lukasz231072

a

Ja robiłem w firmie \"TECH-KOM\" koło Jubilera i Złotnika, znają się na konsolach, także mogę ich polecić z czystym sumieniem :)
a

.

pan janusz kot

Dobrze gada, może lepiej zamień sie na konsole z kimś kto ma już przerobioną i zbanowaną konsole, a chciałby pograć sobie w sieci. Taniej wyjdzie i bardziej pożytecznie.

pamax

Ja na twoim miejscu przed przerobieniem bym się udał do Tech-Komu i pogadał z nimi bo widzę że tu od razu cię straszą banem konsoli itp. Idź, pogadaj, dowiedz się i potem podziel się wrażeniami. To już nie te przeróbki konsol co były kiedyś. ;-)
oj tam, oj tam...

XXXX

w suwałkach chcą za przeróbke xbox 360 slim 200 zł trochę drogo liczą

XXXX

w suwałkach chcą za przeróbke xbox 360 slim 200 zł trochę drogo liczą

Ktos

wcale sie nie dziwie ze chca 200. jak drogo to przerabiaj samemu wyjdzie taniej , ale jak popsujesz to ciekawe czy za 200 beda chcieli naprawiac , pozatym 200 to jest wartosc  poltorej gry orginalnej
Narod wspanialy tylko ludzie chu**

Klingo

Cena i tak jest dobra, szanse ze x box wstanie po przerobieniu są małe, więc serwis dużo ryzykuje.

Przerabiałem 10 sztuk w tym 2 upaliłem ( nie celowo i nie z braku doświadczenia ).

tak więc jestem na - nieopłacalny interes ludzie się boją to przerabiać.

tom

Może koś poleci mi serwis gdzie naprawię swojego xboksa oprócz wspomnianego wyżej TECH KOM.
tom12

Mr. X

Wątpię, że ktoś inny od nich robi, ale jaki masz z nim problem?

Klingo

Tom

drogo biorą ale dobrze robią + gwarancja na ul kościuszki przed domem nauczyciela serwis telefonów, oni zajmują sie prawie wszystkim, a jak się boją to polecą kogoś innego kto to zrobi :)

tom

Prawdopodobnie mój xbox  przegrzał się. Mrugają kontrolki a gierki nie ładuje. Naprawiałem już konsolę  w/w/ serwisie i szczerze chcę spróbować gdzieś indziej. Dam info jak naprawię i czekam na wszelkie rady.
tom12

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

balkos

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk