• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Apteki

Zaczęty przez dawidf, 16 Mar 2006, 20:34:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

dawidf

Jaka wg. was jest najtańsza apteka w Suwałkach. W której jest dobra obsługa itp.?
Która jest najgorsza wg. was?

Moim zdaniem najtańsza i z dobrą obsługą jest Euro Apteka oraz Apteka Caritasu. Dobra obsługa też jest na Kościuszki.

Najdroższa to chyba na Lityńskiego... Ceny zwalają z nóg :P

Pozdro!
Dawid

nick

euro apteka wcale nie jest najtańsza...
najtaniej jest w Aptece Św Kingi przy Nowomiejskiej
nick

White_Rose

taa serio na Lityńskiego jest droga. Ale czy najdroższa ? Nie wiem

elizka20

Moim zdaniem te roznice w cenach są minimalne.Wiec nie ma czym sie przejmowac...

dawidf

@elizka20: dla osób nie mających dużo pieniędzy, kupujących np. dużo gaz, to jest duża różnica np. 2,20 zł na Lityńskiego, a ok. 1,50 zł w \"Caritasowej\" za sztukę.
Cefarmowska na Kasprzaka też jest tania :D

Winston Wolf

Kasprzaka  :lol:
Stęskniłem się za tą nazwą.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

Jennifer

moja ulubiona apteka jest na Patli.
gorąco polecam!!!
Jenny

vanillacat

Najtańsza i z dobra obsługą jest apteka na ul Witosa, np mleko dla dzieci z alergią kosztuje tam co najmniej o 5 zł mniej niż w innych aptekach. Podobnie inne leki.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Jennifer

To tez prawda vanillacat. rzeczywiście, jeśli chodzi  o Aptekę z Homeopatią to jest tańsza od innych.
Jenny

money_box

Siemka mym zdaniem dobra i fajna obsługa jest na północy na minkiewicza jest miła i dość tania apteka polecam!!
...

Suwalczak

A ja polecam tę na Konopnickiej. Stałym klientom przyznają Karty zniżkowe pozwalające na zakup tanszych leków. Wystrój wnętrza jest uporządkowany, skromny lecz nowoczesny. Panie sa bardzo uprzejme i miłe. No i latem jest tam takze przyjemnie bo mają klimatyzacje.
Suwalczak

martuś

najdroższa apteka jest chyba na młynarskiego a co do mleka dla dzieci z alergią to najtańsze jest w sklepie ROSSMAN kosztuje 18,90 a w aptece przekracza gróbo 20zł,różnica jest duża jak się kupuje parę naraz jak ja to robię.
marta83

vanillacat

Martus ja wole juz dopłącic te 2 zł i kupic w aptece gdyz przynajmniej tam mleko jest odpowiednio przechowywane.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Aga

A nie wiecie gdzie jest (w której aptece) najtańszy środek antykoncepcyjny Jasmin?

BEHEMOTH

...czy nikt nie odpowie koleżance???  ;)

[Nie dopisuj postów zawierających jeden znak - dop. admina. Z.]

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk