• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Apteki

Zaczęty przez dawidf, 16 Mar 2006, 20:34:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

kasienka84

ja wszystkie zwiedziłam apteki i ciężko znaleźć najtańszą, zależy co się kupuje, powiedzmy zwykła ziołowa herbatka, kosztuje w tej na witosa z homeopatią 4,2 a w arkadii na dole w tej samoobsługowej 3,45 więc różnica jest, natomiast inne leki na odwrót, pol Lwem jest w miarę jeszcze, najmilsza obsługa jest na patli bardzo lubiłam tam chodzić jednak ostatnio droższą apteką się zrobili, nie ma chyba reguły, jeden produkt tańszy jest to inny droższy  tak wszędzie a doliczyć dojazd jeszcze to sie nie opłaca jechać gdzie taniej ...
kasienka84

paweł12

tanie leki są w aptece na kościuszki zawsze robię tam zakupy

Apteka Arkadia jest najtansza

Najtańsza apteka to ta w Arkadii- centrum farmaceutyczne Arkadia- HURTOWE CENY LEKÓW i duży wybór nie tylko lekarstw ale tez ziół, za tabletki które w innych aptekach kosztują 10 zł tam płacę ok 8 zł ...

clod

W Aptece w Arkadii owszem leki są tańsze, ale te popularne, które kupuje się bez recepty, biorąc z półki. Kupuję dosyć często Malox i widzę różnicę. Jeżeli chodzi o pozostałe leki, zwłaszcza te na receptę, których cen raczej nie jesteśmy w stanie spamiętać to odradzam tam ich kupowanie, ceny są niebotycznie wywindowane w górę, (żeby opłaciło się sprzedać inne leki taniej) Tak że na Maloxie oszczędziłem 1,5 zł, a na antybiotyku przepłaciłem 4 zł. Leki na receptę od teraz kupuję w Cefarmie na Noniewicza z kartą klienta.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

ania

A ja nie lubię apteki w Arkadii, chciałam kupić lek, a kobieta zarzekała się że jest on tylko na receptę, a w innej aptece kupiłam bez problemu i aptekarka wydała mi go z uśmiechem na twarzy - Apteka Św Kingi, a nie ze skwaszoną miną jak w Arkadii. ...

kasienka84

Każda apteka ma swoje plusy i minusy, w jednej coś droższe jest w innej tańsze i zależy co kto kupuje, w Arkadii o tyle fajnie jest jeśli się kupuje leki typu od przeziębienia itp, można spokojnie wziąć i poczytać, ale reszty nie kupowałam, dość tanio jest w aptece za Biedronką na Pułaskiego, od wielu osób słyszałam że taniej kupili leki. W aptece Św Brunona obsługa aż za miła, a jak sie kupi powyżej pewnej kwoty to zawsze dorzucają coś gratis, np jakiś krem czy tabletki przeciwbólowe, ...
kasienka84

apteka arkadia jest natjatnsza

ja kupuje tam tabletki na recepte i sa tanszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o 2 zl niz gdzie indziej

clod

Mam wrażenie, że "apteka arkadia jest natjatnsza" uprawia kryptoreklamę. Ciekawe czy pod tym kryptonimem nie kryje się właściciel albo pracownik. Jak leki na receptę mogą być tańszeeeeee, skoro są droższeeeeeeeeee ...

kasienka84

Leki na recepte przeważnie sa wszędzie w tej samej cenie a w Arkadii sa rzeczy tańsze ale nie wszystkie i trzeba znać troche ceny żeby sie nie wkopać. ogólnie wszędzie te ceny sa podobne i ja chodze tam gdzie mi akurat jest po drodze. Specjalnie jechać na drugi koniec miasta bo taniej nie zawsze sie opłaca.
kasienka84

apteka arkadia jest najtansza

O Boże jestem dwudziestolatką, która w tejże aptece kupuje tabletki antykoncepcyjne............. wyrozumiałości drogi adminie, spostrzegłam, że dużo rzeczy jest tam tańszych i się dzielę, ale oczywiście możesz skasować moje posty,
ps. WRAŻENIA SĄ PO TO BY JE MIEĆ, skoro mi się coś podoba to nie mogę już nic powiedzieć, bo to reklama, masz 12 lat?  Żenujące, oczywiście więcej się nie udzielam, bo i tak wiesz swoje
...

apteka arkadia jest najtansza

Aha i przypominam, że to lek na receptę, którą wypisuje lekarz, a nie sąsiadka, naprawdę nie ściemniam, że tabletki anty są na receptę buahaha :/  i są tańsze, orientowałam się gdzie indziej, o Boże.
...

asia29

clod

apteka...najtansza nie bulwersuj się tak.
Ja też piszę z własnego doświadczenia, bo przepłaciłem za antybiotyki. Cen tabletek antykoncepcyjnych nie znam, bo nie są mi potrzebne, Ty sie na tym lepiej znasz i zaufam Twoim słowom. Jest wolny rynek i ażeby wyjść na swoje apteki jedne leki mają tańsze, a inne droższe.
Proponuję podzielić się tu opiniami, które leki, w których aptekach są najtańsze. Dzięki Tobie wiemy, że tabletki Antykoncepcyjne mamy kupować w Arkadii, a dzięki mnie wiemy, że leki od grypy są tańsze w Cefarmie.
;)
Ps. Nie zamierzam kasować twoich postów, a wręcz przeciwnie, poprawiłem w nich Twoje błędy...
pozdr...

shakel

Ja ostatnio lubie zamawiac w aptekach internetowych. Sa lepsze ceny.

starak

Ja również zamawiam przez internet. Na początku nie byłem przekonany do tego typu zakupów ale potem podliczyłem sobie ceny w aptekach stacjonarnych i tych internetowych i jednak w sieci jest o wiele taniej. Poza tym czytałem gdzieś artykuł, w którym było napisane.że apteki internetowe mają takie same warunki przechowywania leków jak apteki stacjonarne.

Kilka razy już zamawiałem różne suplementy w Nowej Farmacji: http://www.nowafarmacja.pl/ . mają dobre ceny, poza tym zwykle szybko realizują zamówienia. Jak się zamówi to juz w ciągu 2 dni max paczkę ma się u siebie.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk