• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

zlikwidować Straż Miejską

Zaczęty przez wizjoner, 24 Lut 2013, 07:55:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

kaw

ale oni tylko patrzą jak i komu wlepić mandat a resztę robią przy okazji więc zlikwidować straż miejską i pierwszy milion zarobiony,a potem wziąć się za inne aspekty i jak miasto nie odczuwa tego miliona to ja też poproszę.

obywatel

A ja mysle ZBM ze mozna by bylo i cala kwote ze strazy miejskiej i inne te dziwaczne kwoty bardzo mądrze zagospodarowac . to jest co najmniej kilka milionów złotych z chyba 303mln budzetu oczywiscie z deficytem. Juz sam 1 milion zł to bardzo duza kwota dla Suwałk a razem z tymi na inne dziwaczne wydatki to bardzo znaczaca kwota .

Mazur

Woza du... po miescie i sie nudza, widzieliscie kiedy pieszy patrol ???
jezdza po miescie, ale tez i czasami na zlecenie Wydzialow UM i poczte VIP doreczaja ..... wiem co pisze !!!
http://www.ogloszeniamazurskie.pl">Ogłoszenia Mazurskie

obywatel

no to skandal , a co to za poczta VIP hehe ? sa jacys vipowie wazniejsi od zwyklego obywatela dla ktorych sie dorecza cos osobiscie ? A wogole ktos wie ilu jest u nas straznikow zatrudnionych ?  Ale co dziwnego co roku sa dodatkowe wynagrodzenia , rowniez co roku jakies remonty, materialy i wyposazenie za 20tys ? - co to moze byc notatniki ? pałki ? kajdanki ? za taka kase ? uslugi pozostale za 10 tys zł hmm ? kawa ? paluszki ? ciastka ?

Jacek

erjay jest strażnikiem miejskim i nie jest rozgarniętym chłopakiem,wiec co wy chcecie skoro takich przyjmują na stanowisko  \"straznik to nie policjant tylko urzednik samorzadowy\".Moim skromnym zdaniem urzędnik nie powinien zaczynacz zdania od \"Bo\" jednym słowem żenada.

brak

kaw

z tego co wiem to jest zatrudnionych ok.18 strażników miejskich więc wydatki z rzędu miliona złotych na tyle osób to bogato,bo tak jak pisałem wcześniej można za te pieniądze zatrudnić o wiele więcej osób.

rewers

Z tego co wiem to najnizsza pensja to niecałe 1580 na reke

Majcioch

Pisząc wpis na forum zazwyczaj rozpoczyna się z \"wielkiej litery\".Żenada w twoim wydaniu.

Marcin

Nie wiem jednej rzeczy jak Renkiewicz mogl sie podpisac pod takimi wydatkami a szuka oszczednosci na obywatelach ale administracji i zbednych wydatków nie zauwaza . Jak to mowi jego cel to porzadkowanie miasta no i rzeczywiscie robi sie coraz bardzie puste to miasto od wyjezdzajacych stąd , ale my zrobimy porzadek przy urnie albo i wczesniej w referendum i bedzie marsz do Filipowa na stare smieci .
Marcin

korwin

\"Grzesiek\" napisałeś,że drogówka pilnuje bezpieczeństwa na drodze...naprawdę tak myślisz czy żartujesz? czego oni pilnują dokładnie?

marek

Czy taka czy inna ,jeżeli wykonuje swe zadania statutowe i ma wyniki to czego my  chcemy. Ja nie znam wyników chyba ,że zaplanowane mandaty. Jeżeli są tylko mandaty  to oni nie sa potrzebni.
Od razu zabrał bym samochód.Tyko interwencje samochodem .Ale jak zauważyłem i kilka razy monitowałem jazda samochodem to rozrywka dla tej służby i z okna nic nie widać.
Faktycznie kilka razy widziałem ich przy szpitalu z obserwacji widać było że czychają na mandacik.
Ogólnie sprawa nadaje się na posiedzenie samorządowców i ewentualnie przyszłych radnych ma  tu na myśli programy wyborcze. Ta rada miczego nie zmieni. Jedynie mądre  rady usłyszałem od Pana Gorlo.

Obserwator

Mowie wam Czesiek mowil w wywiadach ze bedzie zaprowadzal porzadek z parkingami , nie wiem czy nie bedzie niedlugo mierzone linijką jak parkowane sa auta . Zkolei Pan kurzyna zastepca bodaj twierdzil ze posiadanie auta to luksus bo paliwo kosztuje ponad 5zl za litr a ja pytam ile kosztuje bilet zkm w 2 strony ? 5zł ... Ja osobiscie wielce zaluje ze glosowalem na Renkiewicza nie chce tych jego porzadków , miasto radzilo sobie swietnie i przed tymi zmianami a to ze sam Renkiewicz nie umial zaparkowac niech sie doszkoli w szkole jazdy . Ida wybory i bedzie koniec tej całej wizji mam nadzieje. Jestem tylko ciekaw co postawi na miejsce bazaru czy to bedzie kolejna biedronka jak kupcy sie wykrusza

karol

A ja proponuje zlikwidowac PUP, tam pracy sie nie znajdzie a na utrzymanie takiego urzedu to bagatela. mozna zlikwidowac ZBM bo tylko szczurom za darmo daja mieszkania a pozniej widac jak nowe budynki sa zniszczone. W skali kraju mozna zlikwidowac senat, mozna tak wyliczac i wyliczac
karol

rewers

Karol tzn \"erjay\" i tak zlikwidują waszą straż  :lol:

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk