• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

zlikwidować Straż Miejską

Zaczęty przez wizjoner, 24 Lut 2013, 07:55:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

rewers

Karol tzn \"erjay\" i tak zlikwidują waszą straż  :lol:

makalele

nie stac nas suwałk a instytucje ktora pracuje tylko do 18ej ludzie!!  to my jako mieszkancy nie mamy sylwestra bo brak pieniedzy a oni dostaja nowy budynek po byłym hotelu suwalszczyzna do tego utrzymywac ich trzeba! dosc!  nic sie nie stanie jak dojdzie z 7 bezrobotnych do urzedu pracy:D

kaw

PUP będzie jeszcze istniał max 2 lata i będą prywatne pośrednictwa pracy,wiem z pewnego źródła :-) a Ty karol czyżbyś pracował w straży?

AS

Obserwator

tak karol sie wj....ał podpisał sie mailem [email protected] ach karol widzisz wpadłeś strażniku hehe

rewers

tak \"karol\" \"erjay\" to jedna i ta sama osoba i pracuje w straży miejskiej.

kaw

o jak się boją o ciepły i dobry stołek

Anonimowy_suwalszczak

Naprawdę chcecie by zlikwidować Straż Miejską i 18 ludzi (nie wiem czy tylu jest ich, ale ktoś tu o takiej ilości wspominał) rzucić na bezrobocie?

Mi osobiście straż miejska nie przeszkadza. Żyję w tym mieście prawie 30 lat i nie miałem z nimi żadnych nieprzyjemności (mój brat zarwał mandat, ale ja nie;) ).

Czy my suwalczanie musimy przestrzegać naszej złotej myśli: \"Ja nie będę miał lepiej, ale Ty też nie!\" - mój kolega z zachodniopomorskiego. który pracował w Suwałkach przez 6 miesięcy doszedł do takiego wniosku i wtedy mnie oświeciło: \"Temu facetowi wystarczyło tylko tyle, by zauważyć to, czego ja nie widziałem całe życie.\"

Suwalczanie! Co z Wami?
Naprawdę musimy być sobie wilkami?

Prawda

Straz miejska to wydzial UM a nie oddzielna instytucja, zlikwiduja SM to zamiast spacerowac beda siedziec w UM, bo sa pracownikami, wiec nawolujacie dalej likwidacje :D

suw

Zlikwidować zlikwidować to kolejny aparat do łatania dziury budżetowej do którego trzeba tyle dokładać-żenada. Komendant kobieciarz w czasie służbowym nasze naiwne żony obraca wyłapując je na gg proponuje spotkanka (oczywiście w wiadomym celu) w miłej atmosferz wyjazdy na sauny itd. większość strazników- brak kultury osobistej-pieniądze przeznaczyć na dodatkowe patrole policji!!!!!!!!!!

AS

suwalczak to ja wole żeby zamiast 18 darmozjadów  za miast tej instytucji przyjęto dodatkowych 18 policjantów co będą działać nocą a nie w dzień  w takich chodzi nach gdzie jest najbezpieczniej.

pewnego razu jakiś konfident zadzwonił na straż na mego psa. Przyszli raz nie otwierałem drzwi potem 2-3 aż za 4 razem przyszli o  7 rano to im otworzyłem i ich pogoniłem nie mają chyba co robić że mnie nachodzili tyle razy.

Raz stałem pod biedronka na daszyńskiego przyjeżdża straż miejska.Wychodzi  młody a taki  dumny i dzwoni patrze a w bloku w oknie panienka siedzi taka podniecona widać przyjechał pokazać się w mundurku ale ich widok takich podnieconych był BEZCENNY.

kaw

Właśnie niech będzie więcej policji bo niby czemu są patrole mieszane czasami?bo straż gówno może i muszą wzywać policję ,a im to na rękę

clod

To jest oczywista oczywistość, że trzeba zlikwidować straż mięjską, ale też jest druga strona medalu, całe piętro po hotelu Suwalszczyzna chcą oddać dla straży miejskiej, więc podejrzewam, że nie tylko jej nie zlikwidują ale jeszcze zwiększą liczbę etatów.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

kaw

trzeba zbierać petycję w sprawie likwidacji

rewers

\"prawda\" ale człowiek z Twoim wykrztałceniem i doświadczeniem długo w UM nie utrzyma sie tam ludzi po zaocznej szkole administracji nie potrzebują!! :lol:  :lol:

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk