• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Lokal Roku 2013 - kto zasłużył?

Zaczęty przez fresh, 31 Gru 2013, 11:10:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

vincenzo

widze ze sami znawcy gastronomi hahaha kebab , pizza , skrzydełka , ziemniaki i schabowe !!! klasa sama w sobie , oby duzo i najlepiej za darmo .

romek


Dany Glover

Warka? Po zmianie właściciela to juz nie to samo. Piwo 7 zł. Ja Was proszę... W Suwałkach nie ma lokalu na poziomie. Jeśli gdzieś mam wyjść potańczyć to Swiss. Co do kebabów w mieście...jeden, wielki SYF!

marek

Bez żartów Kredens Smaku zgarnął cały rynek 2013 roku.Chyba każdy kto miał do czynienia z kredensem wkurzał się na ciągły w nim tłum więc po co rozstrzygać rozstrzygnięte

marta

\'\' Kredens Smaku \'\'  :)  ;)  :D  , to właśnie ten lokal powinien  wygrać . Kto jeszcze tam nie był powinien tam zaglądnąć , a na pewno wróci tam nie raz . Jedzenie pierwsza klasa. Obsługa rewelacja ... ceny na Suwalską kieszeń ...wystrój ...ciepło , miło ....co tu dużo pisać .... Kredens Smaku nr 1 w Suwałkach  :)

miluś

\"Kredens Smaku\" ??? jeżeli chcesz zjeść blina z pomarańczową breją zamiast placka po węgiersku lub gumowego węgielka z \"czymś\" w środku zamiast prawdziwego kartacza to oczywiście zapraszam do tego lokalu :D  :D  :D

plackożer

Miluś jem w kredensie placka co czwartek i jak widzę to samo robią setki ludzi, bo ciężko znaleźć miejsce siedzące powiedz więc nam wszystkim którym ten blin smakuje zaje..... gdzie robią go lepiej?Może u ciebie w knajpie?bo właśnie tym mi śmierdzi gdy ktoś próbuje zrobić ze mnie w ten sposób debila

byłem tu i tam i zdanie swoje c

Jem prawie od zawsze na mieście ale od kiedy otwarto \"Kredens Smaku\" to wszystkie te lokale , w których jadłem stały się blade. Są tacy co piszą , że dają tam małe porcje a ja pytam gdzie dają większe i za takie pieniądze   Ja czasem z krzesła nie mogę wstać - szczególnie na placku po węgiersku i schabowym - a możecie mi wierzyć , że zjeść to ja lubię i potrafię   . \"KREDENS SMAKU\" THE BEST.

andrju zero lipy

Wszystko zależy od celu i potrzeb personalnych.

Placking po węgiersku - niestety nie w Skach, ale w Żubrynie.

Kebabing - na Andersa (chyba mają jeszcze jeden lokal).

Pizzing - w Fantazji.

Piewking - w Warce, mecze też tam.

Sardyning (czyli imprezowanie w stanie ściśnięcia a la sardynki w puszcze) - w Bramie.

Bijatyking z dużym prawdopodobieństwem na jego wystąpienie - w Gamsie.

Bilarding z tanim piewkingiem - w Fantasy Parku.
UWAGA: Zaleca się dopasowanie marki spijanego piewka wnoszonego \"pod pazuchą\" i spijanego \"z rękawa\" do piewa, które przy barze w butelce sprzedają. Ewentualnie przemyca się własne szkło, a wlewa weń cokolwiek, wedle gustu, od drogich frykasów z importu po piewa dla prawdziwych twardzieli, takie jak volt czy złoty kur.

Żuling - na melinie jednego z kumpli.

Fazing na pełnej krzywej - gdziekolwiek, tu decyduje ekipa, a nie miejscówka. Jak powiedział kiedyś Ferb: Najwięcej frajdy daje zabawa w dobrym towarzystwie.

Tani piewking - w bramie, w garażykach, na winklu, a komu blisko, na polu, w lesie, nad rzeką. Ważne, żeby piewko było zimne i grała dobra muza (z komóreczkowych głośniczków oczywiście).

dnmu12


wtoku201

Zdecydowanie Warka!!! Na drugim miejscu Rosmarino i Kredens Smaku.
Reszta lokali i restauracji w S-kach do bani - wstyd i porażka!

ania


stanowisko

jestem ciekaw kto napykał 20 tys. głosów na jedną knajpę, a na drugę zupełnie nieznaną 11 tys., śmierdzi potem spod pachy a nie rzetelnym głosowaniem

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk