• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

4 śmigłowce nad Suwałkami po raz 4!!! rosyjskie?

Zaczęty przez pawelsl, 17 Cze 2014, 23:41:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawelsl

wITAM JUZ PORAZ 4 RAZ WIDZIALEM SMIGŁOWCE ARMI TYLKO NIE WIEM JAKIEJ NAD SUWAŁKAMI KOLORU CZARNEGO CZESTO PRZELATUJA OKOLICAMI SZALEMENTU ? KTOS WIE MOZE CZY TO NASZE POLSKIE CZY MOZE RUSKIE ZACZYNAJA POLSKE PRZEJMOWAC JAK KRYM.
ps

mała

gosc

przedwczoraj widziałem jak od strony Buczka leciały w stronę Litwy a wczoraj na Kowlaskiego od strony litwy w głąb kraju wracały

fetiwal

Znajomy Litwin mi mówił że ostre łapanki na Budzisku  to sobie kupili przemyciory helikoptery i tak idzie towar i kto ich złapie ? lecą we 4 i co jednym będą ścigać ? W powietrzu lizaka wystawią czy zestrzelą ?

piter

a po co w powietrzu ? z ziemi mozna łatwo zestrzelic haha toz to nie f16 ze jak smignie to jak blyskawica

WOP

dziś o 10:30 przeleciały trzy takie nad ul. Reja. O co tu chodzi?

lektor

Latają regularnie dosłownie nad moim blokiem, niezbyt ciekawie to wygląda...
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

prnx

Jesteście niesamowici. A najlepsza jest teoria o przemytnikach (oczywiście pewnie \"z pierwszej ręki\").

To jest element operacji NATO Baltic Air Policing.
Naprawdę nie macie dostępu do światowych mediów, a wiedzę czerpiecie tylko z tego portalu?

patryk

Dziś (tj. 21.07.14) także około 14 przelatywały 4 śmigłowce nad Suwałkami, leciały w kierunku Litwy. Nie wyglądały na Blackhawk\'i.

art

2014-07-21 Godzina 14:00
Właśnie przeleciały nad osiedlem Centrum w kierunku osiedla Kamena. Nie zdążyłem zrobić ostrego zdjęcia :/
Przeleciał równo nad moim oknem widziałem tylko sylwetkę z podwieszonymi rakietami...

zosia

Martyna

Martyna

Adam Słodowy

Podwieszone miały dodatkowe zbiorniki z paliwem, rakiety są jakieś 10 razy mniejsze i nie widać ich tak dobrze z ziemi.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk