• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

4 śmigłowce nad Suwałkami po raz 4!!! rosyjskie?

Zaczęty przez pawelsl, 17 Cze 2014, 23:41:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

karol

Z tymi przemytnikami to koleś przesadził. Normalnie śmiech na sali. hahahhahaha :lol:  Po pierwsze to co wleci w Polska przestrzeń powietrzną to musi mieć pozwolenie na przelot więc żeby to ruskie byli to już parę budynków by nie stało.
karol

pawel

kaj

no to zwala to co latac nie moga no tak po naszym niebie w samych swoich

any

Moi drodze to jest ochrona amerykanie po aferze w Rosji przyznali nam takowa ochronę a przylatuje z Litwy ponieważ tam śpią. Strzegą wschodniej Europy

Olo

Znowu przeleciały 2 sztuki około 16:25.
Nawet udało mi się strzelić ładne fotki

meniek

dziś nad ełkiem przeleciało 6 smigłowców czy wiecie co sie dziej

jarek

Na obecną chwile jest ich już pięć latają nie tylko w dzień ale także nocą Zdaje się że służą jako konwój dziś i wczoraj leciało przed nimi kilka samolotów a one zaraz za nimi  Swoją drogą nie za ciekawie to wygląda

krzych

przed chwilą tj. 23:00 4 sztuki przeleciały nad moim domem w kierunku litwy, niby ciemno ale po konturach widać że to wojskowe.
Pawłowski Krzysztof

jarek

dzisiejszej nocy trzy razy latały w sumie chyba 13 sztuk pierwszy seria przeleciała około godziny 22 a następne dwie co godzine  Dziwne że na ten temat nie ma żadnych informacji w mediach bo ewidentnie podejrzanie to wygląda Przez ostatnie noce dość często latają wygląda to tak jak by osłaniali jakiś transport bo przed nimi lecą większe samoloty transportowe w kolumnach po kilka sztuk więc to raczej nie są linie pasażerskie Jak na manewry to już raczej nie wygląda Wzeszłym tygodniu na obwodzie Kaliningradzkim też  odbywała się chyba prezentacja sił huk było słychać w odległości kilkudziesięciu kilometrów Do niczego dobrego to raczej nie prowadzi

artur

ja wiem że to jest bardzo głośne  :) a po drugie od roku w Polsce już od roku stacjonują Amerykańskie wojska, a te helikoptery to są patrole
artur

artur

to pewnie te same co nad moim domem :) tak nisko jeszcze nie latali, aż się martwię ...
artur

artur

artur

artur

artur

ania

U mnie też nad domem przeleciały w Ełku. Często ostatnio latają. Wiecie co się dzieje? Mamy się bać? W telewizji nic nie mówią żeby nas nie straszyć, ale nie wygląda to ciekawie :(

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk