• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Gdzie na WAKACJE?

Zaczęty przez luki, 21 Cze 2005, 13:00:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

mileska88

hehe tak, tak Luki... Ty na " Majorka, Kreta, Dominikana" :P to co juz do Angli sie nie wybierasz??:P

a ja jade do Francji :D o czym juz wiesz :P moze jak bedziesz grzeczny to Ci pocztówke przywioze :P
Coco jumbo i do przodu! YeeeeaH!:D

mileska88

Upsss.... dodało sie dwa razy :/ sorry Luki :P

Winston Wolf

I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

alepoco

a ja jade w gory, polskie lub slowackie ;) A pod koniec wakacji moze do jakiegos cieplejszego kraju (turcja, egipt). Ale i tak mnie przed chwila slonce na krzywym tak spalilo, ze sie nie moge poruszac, bom niemadra i filtrow nieuzywam ;)
A polecam dominikane, wspaaaniale ;) A w poz. krajach jeszcze nie bylam. :]

luki

Mileska a sobie jedź do tej Francji...każdy kto mnie zna wie, że ja Francji jak i francuzów nie lubie chociaż francuskiego się ucze(paradoks hehe)...pocztówke? Spróbuj nie przysłać :@ :D

mileska88

hehe nie moja wina ze masz uraz do pani od Franca :P hehe (dziwne ze juz do niej wieczorami nie chodzisz... co sie stało Luki? tak nagle znienawidziles:P a wręcz ją kochałes:P:P:P) hyhy
a pocztówka... może będzie:P ale to "MOŻE" :P:P zreszta nie wiem za co :P za to ze mnie biles w szkole?:P

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

aniaola37

Zarówno na wakacje, jak i na weekend wybieram noclegi Płońsk :)  Poleciła mi to miejsce przyjaciółka i jeżdżę tam, by odpocząć :)

polimpus

Jeśli szukacie pomysłu na wyjazd to polecam blog podróżniczy: http://jarzabki.pl. Mają sporo relacji i może ktoś zainspiruje się którąś z destynacji :)

bergi

ja w tym roku Bułgaria, mamy już nawet zarezerwowane noclegi na bookaparcie

toma001

Jedziemy w tym roku na Mauritius ale to dopiero jesienią , a teraz na wakacje szukamy czegoś jak zwykle w Turcji albo w Egipcie....

iluvien

Na wakacje to jak zwykle. Gdzieś za granicę. Tym razem Indie :) Całe trzy tygodnie balowania. Mam nadzieję, że nie będzie tam groźnie!!

Misia34

Ja w tym roku zamierzam zrobić coś niestandardowego, co zapamiętam do końca życia ;) Postawiłam na coś ekstremalnego. Waham się pomiędzy trekkingiem a raftingiem w Karpatach (natchnęła mnie oferta Tour to Ukraine). Jak myślicie, która z tych aktywności przyniesie mi więcej wrażeń ? :)

starak

Planowaliśmy w tym roku wybrać się za granice. Jednak podliczyliśmy sobie koszta takiego wypadu i doszliśmy do wniosku, że jednak zostajemy w Polsce. Czy tylko ja mam ogólnie wrażenie, że koszta zagranicznych wycieczek znacznie poszły w górę?
Zdecydowaliśmy sie zabukowac sobie mieszkanie w Sopocie:
http://www.dhapartamenty.pl/

Rezerwowaliśmy przez tą stronę.Na osobę wyszło nas 50 zł za noc czyli o wiele taniej niż  w hotelu .A będziemy mieli własną kuchnie do dyspozycji. Większą  przestrzeń.

barbureczka

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk