• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Gdzie na WAKACJE?

Zaczęty przez luki, 21 Cze 2005, 13:00:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Krystyna0

Ja polecam Sardynie, niesamowita wyspa. Wybraliśmy się na wycieczkę w góry Montalbo o zachodzie słońca z www.sardiniaslowexperience.com i było cudownie

Olgk3

Ja mam nadzieję, że w przyszłym roku nadrobimy, bo tegoroczne wakacje to była jakaś porażka ;o

Olgk3

Był ktoś z was na Azorach? Opłaca się tam lecieć na dłużej niż 3-4 dni? :) Nie jestem fanką leżakowania, ale chciałabym tam chwię odpocząć. Jest tam co zwiedzać czy tylko ładne widoczki?

Amber

Gdzie pojechać na wakacje to zawsze pytanie na które jest wiele odpowiedzi. Często rozmawiam na ten temat ze swoimi znajomymi i powiem szczerze, że większość z nich wybiera nasz kraj. Oczywiście znajdą się jednostki jakie nie mogą oprzeć się zagranicznym ofertom. Jednak trzeba sobie zdać sprawę z jednego, te najtańsze z pewnością pozostawiają wiele do życzenia. Jednak organizacja wyjazdu na własną rękę jest najbardziej korzystna. Jednym z piękniejszych miast do odwiedzenia jest bez wątpienia Kraków. Wszystko za sprawą wielu atrakcji jakie oferuje, a także niesamowitej architekturze jaką prezentuje. To także idealne miejsce gdy planujemy wakacje we dwoje. Poza centrum miasta znajdziemy bardziej spokojne miejsca, zapewniające więcej intymności. Pamiętajmy także o wybraniu hotelu w dobrej lokalizacji. Jednym ze sprawdzonych jest neo hotel kraków - https://neohotel.pl oferujący kompleksowe usługi. W sezonie jest tam dość duży ruch, dlatego warto zarezerwować dużo wcześniej wolne miejsca.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk